Uncategorized

Stosowanie Kamagry – praktyczne wskazówki

Stosowanie Kamagry – praktyczne wskazówki

Kamagra, czyli nowoczesny lek przeciwdziałający impotencji, może być stosowana bezpiecznie u większości mężczyzn zmagających się z problemem impotencji.

Kiedy najlepiej zażyć lek i jak często można go stosować?

Stosowanie Kamagry zależy od wielu czynników, które najlepiej jest omówić z lekarzem wypisującym receptę. Warto jednak wiedzieć, że działanie leku występuje już po 30 minutach od jego zażycia. Jednak sam lek nie zadziała… do pełnego efektu potrzebne są bodźce seksualne. Tylko to połączenie gwarantuje sukces. Tabletkę należy zatem zażyć około pół godziny przed stosunkiem seksualnym.

Kamagra może być stosowana nawet codziennie, jednak warto wiedzieć, że jej działanie nie zależy od częstotliwości zażywania, bowiem już jedna tabletka w odpowiedniej dawce przyniesie spodziewane rezultaty. Maksymalna dawka na każde 24 godziny to 100 miligramów. Jest to dawka bezpieczna dla większości mężczyzn, jednak u znakomitej większości pacjentów już dawka 25 mg wystarcza do osiągnięcia gotowości do odbycia stosunku i utrzymuje swoje działanie nawet kilka godzin.

Informacje ze strony https://viagra.edu.pl/kamagra.html

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *