Zdrowie

Medyczna marihuana jako lek na zespół Tourette’a

Medyczna marihuana jako lek na zespół Tourette’a

Zespół Tourette’a jest to choroba, która dotyka około jednego procenta populacji. Niestety, klasyczne metody leczenie tej choroby są niedoskonałe i dają często słabe rezultaty. Z tego też względu rośnie zainteresowanie nowymi metodami leczniczymi zespołu Tourette’a.

Medyczna marihuana lekiem na chorobę Touretta’a

Liczne eksperymenty dowodzą, że medyczna marihuana zdecydowanie poprawia kwestię tików i problemy z zachowaniem osób, które cierpią na tę wyżej wymienioną chorobę. Choroba ta charakteryzuje się złożonym zaburzeniem neuropsychiatrycznym. Trzeba wiedzieć, że niekontrolowane tiki werbalne oraz ruchowe są znakiem rozpoznawczym tej choroby. Medyczna marihuana może w tej kwestii bardzo pomóc.

Kliniczne dowody na działanie medycznej marihuany

Liczne dane kliniczne wskazują, że medyczna marihuana jest bardzo skuteczna i dobrze tolerowana przez pacjentów. U wszystkich, którzy używali medycznej marihuany zauważono poprawę i ulgę w dolegliwościach związanych z tą chorobą. Zauważono zmniejszenie drażliwości, wybuchy gniewu i niepokoju. Pacjenci byli spokojniejsi po zastosowaniu medycznej marihuany. Co ważne, po zażywaniu medycznej marihuany, 18 na 19 pacjentów, których miało zespół Tourette’a uświadczyło spadku liczby tików i ataków aż o 60 procent!

Gromadzenie nasion w celach kolekcjonerskich

Trzeba wiedzieć, że medyczna marihuana, a konkretnie jej nasiona mogą być zbierane w celach kolekcjonerskich. Nasiona można nabyć w sklepie internetowym. Zakup nasion na własny użytek nie łamie prawa.

Dowiesz się więcej na https://www.taniesianie.pl/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *